Wczasy w siodle Sierra Calderona

 

Jeśli szukasz idealnych wczasów w siodle w pięknej i cichej okolicy,  z dala od zgiełku wielkiego miasta, to trafiłeś w dziesiątkę!

 
Jesteśmy małym, rodzinnym gospodarstwem agroturystycznym znajdującym się w samym sercu Parku Narodowego Sierra Calderona. To wyjątkowe miejsce o wielkiej wartości przyrodniczej i krajobrazowej, zaledwie pół godziny drogi samochodem od Walencji 
i 20 minut od plaży. 

 

Oferujemy wakacje w siodle dla rodzin i osób dorosłych, dla wszystkich tych którzy pragną wrócić na łono natury i nacieszyć się hiszpańskim słońcem i śródziemnomorskim krajobrazem. Nie ważne czy masz wieloletnie doświadczenie czy dopiero zaczynasz twoją przygodę z końmi, u nas znajdziesz odpowiedni program jeździecki. 

 

Więcej informacji, zarówno o programie wczasów w siodle, jak o sposobie rezerwacji i cenach możesz uzyskać w języku polskim pod numerem telefonu +34 691 735 661 lub wysyłając nam maila na adres [email protected]. Nasze jazdy konne na ujeżdżalni i w terenie prowadzone są w języku polskim, hiszpańskim, angielskim i niemieckim. 

Wielkanocny jeździecki obóz młodzieżowy 2024 

  • Obóz przeznaczony dla młodzieży w wieku od 12 do 18 lat
  • Obóz ma miejsce w naszym małym, rodzinnym gospodarstwie agroturystycznym w górach Sierra Calderona, blisko miejscowości Náquera, 40 minut samochodem od Walencji.
  • Termin: od 2 do 5 kwietnia (początek we wtorek o godzinie 9.30 i zakończenie w piątek o 13.30)


Program obozu:

  • Dwie godziny jazdy konnej rano i dwie godziny po południu (jazdy na ujeżdżalni i jazdy terenowe w Parku Narodowym Sierra Calderona)
  • Zapoznanie się z obsługą i opieką nad końmi, przygotowanie konia do jazdy i jego pielęgnacja po jeździe, uczestnictwo w codziennym życiu stajni i pomoc w obowiązkach stajennych.
  • Wieczorne ogniska i pieczenie chleba i kiełbasek.
  • Nocowanie w namiocie tipi tuż obok naszych końskich przyjaciół.


  • Cena i zapisy:

440 € za cały kurs jesli zarezerwujesz miejsce do 26 marca (po tym terminie 475 €). W cene wliczone są trzy noclegi i pełne wyżywienie od wtorku do piątku rano, zajęcia i jazdy konne, ubezpieczenie od wypadków i OC.

Mala grupa i ograniczona liczba miejsc.

Obsługa i zajęcia prowadzone w języku polskim, hiszpańskim, angielskim lub niemieckim.


Wakacje w siodle

Learn about our horseback riding holidays offer for families and horse-loving groups of friends

Zakwaterowanie

A little bit about our comfortable near nature tipi accommodation

Nasze konie

Meet our horses and ponies

Zajęcia i atrakcje

Find out what other things you can do aside from horse riding and our non-riders activities offer